Essence - Allık Fırçası


Efendim bendenize geçenlerde bir allık fırçası al geldi. Uzun zamandır seviyeli bir ilişkim olan Eco Tools allık fırçamı pudra fırçası yapınca allık fırçasına ihtiyacım oldu.
Bende bir arayışa girdim. Arayışımı  bir flormar standında "Usta şurdan bir allık fırçası sarsana" diyerek dindirebileceğimi zannetim.Aldığım fırça yüzümü zımpara gibi çizdi. Neymiş Flormardan fırça alınmaycakmış.Flormar hüsranımdan sonra yeni favori markan Essence'e bir bakayım dedim
Ve bunu gördüm
Pembe olunca yarışa 1-0 önde başladı zaten.(Ben bir pembe hastasıyım o yeah) Boyutu minik o yüzden çantaya atılıp çıkılası birşey.Fırçası yumuşacık.Böyle bütün gün suratıma deydireyim hissi yaratıyor.Fırça eğimli bir fırça (Eğimli denmiodu sanki ona ama).Bu eğim allığı elmacık kemiklerinize düzgün bir şekilde sürmenizi sağlıyor.


Fırçanın eğimi allığı dağıtmanızı biraz zorlaştırıyor.Geniş alana dağıtamıyorsunuz.Fırçanın kılları sık değil.O yüzden allık yüzde löpcük gibi durmuyor.Fiyatı 9.49TL . Fiyatına göre performansı çok iyi. Alınır çantaya atılır.
Essence ürünlerini gratislerde bulabilir, boya beni diyebilirsiniz


C.

1 yorum:

Nagihan Bozalp dedi ki...

ay bak alasım wardı depreşti şu an <3 yaşasın pembe :) açılı diyorlar da ona eğimli candır boşwer ^^

Yorum Gönder


up