China Glaze - Orange Knock Out Oje


Bu cumartesi kozmetik fuarına gittim. Sorun niye? Tabiki China Glaze ojelerin yer aldığı Tanaçan standına ruhumu satmak için.Tanaçan standını bulana kadar kozmetik fuarını bildiğiniz tavaf ettim. Standı bulunca gözüm döndü. Heyecan yaptım.Bir süre konuşamadım.
Sonra Esin Hanım araba farı görmüş tavşan şeklinde donup kaldığımı fark etmiş olacak ki yanıma yaklaşıp yardım etmeyi teklif etti. Onun yardımıyla stanttan 7 ojeyi kaptım. Kozmetik fuarında iki tane China Glaze Standı vardı. Birinde 8 TL'den satışta olan eski kolleksiyona ait  ojeler diğerinde ise yeni kolleksiyona ait 13,5 TL'den satışa sunulan ojeler bulunuyordu. Esin Hanım ve Selim Bey sağolsun bana çok yardımcı oldular. Onlar olmasaydı o kalabalıkta istediğim ojeleri almam mümkün değildi. Bir an 8TL'lik standın önünde bedava ekmek dağıtıyorlar falan zannettim. Kızların gözü dönmüştü.Göz bebeklerinde ojelerin yansıması vardı.O zaman durumumuzun vehametini fark ettim.Hepimiz birer ojeinmandık ve tedavimiz yoktu.

O kadar ojenin arasında ilk kaptığım oje yukarıda görmüş olduğunuz Belediye İşçisi  yeleği turuncusu Orange KnockouttıFotoğraflarda normal bir turuncu gibi görünen bu oje aslında acayip neon bir renk. Öyle parlak ki tırnaklarınızla trafiği durdurabilirsiniz. Eğer benim gibi sıradışı ojeler sürmekten hoşlanıyorsanız bu renk sizin için biçilmiş kaftan. Harika bir bahar ve yaz rengi. Oje biraz şeffaf tam rengini vermesi için 3 kat sürmeniz gerekiyor. Ben içim rahat etsin diye ben 4 kat sürdüm.


 Ojenin sürümü kolay. Kat kat sürmenize rağmen beş dakikada kuruyor.Benim için tek eksisi kuruyunca matlaşması.Ben sürdükten sonra üstüne bir kat Seche Vite Top Coat geçtim. Ne kadar parlak o kadar iyi.


Fırçası Klasik China Glaze fırçası. Ben bunu fuardan 13,5 TL'ye aldım. Kozmetik sitede aynı ojeyi 18 TL'ye bulabilirsiniz.(Tık Tık) Bu fiyatları ojeler için pahalı buluyorum ama bu ojenin piyasada daha ucuz bir muadili yok ne yazık ki. Jeren gene konuyu dağıttın ve postundan birşey anlamadık diyenler. Audrey'in Şekerlerine göz atabilirler. Onun fotoğraflarındaki neonluk benimkinden kat kat iyi.

Sonsöz: Ben Orange Knockout'a bayıldım. Neon renkleri seviyorsanız mutlaka edinmelisiniz.

Ojeler Köpeğiniz Olsun

 7 yorum:

audrey dedi ki...

Gerçekten çok tatlı ve eğlenceli bir yazı olmuş oje de harika durmuş.. Bu oje benim en favori renklerim içindedir zaten çok severim güle güle kullan

Jeren dedi ki...

Çok teşekkürler ben ilk senin blogunda görüp almaya karar vermiştim zaten :)

Irmak dedi ki...

Bu ojeden bende de var, en çok adını seviyorum :)

Jeren dedi ki...

Bende seviyorum yanlız bir sorum olucak sizdede tırnaktan çok çabuk çıktımı? benim sürdüğüm gecenin ertesi günü döküldü.Benim tırnaklarımdan mı kaynaklanıyor ojeden mi kaynaklanıyor bilmedim :S

Irmak dedi ki...

Benim de çıkıyor. Hatta sadece ellerimi yıkadım bir baktım uçlardan gitmiş.Kat kat sürüyoruz ya rengi ortaya çıksın diye belki de ondan çıkıyordur. Tırnaktan kaynaklandığını sanmam :)

ojelerimiseviyorum dedi ki...

çok beğendim bu rengi çok yakışmış blogunu da pek beğendim :))
http://ojelerimiseviyorum.blogspot.com/

Jeren dedi ki...

Çok teşekkür ederim beğendiğine sevindim :D

Yorum Gönder


up