Nyx Girls - Carnival Oje


 Eveet sonunda en çok sorulan ojemin postunu hazırladım. Karşınızda Nyx Carnival. İnsanların tırnağınızda görünce çılgınlar gibi böğrünüp "Nerdeeaan Aldıııaan?!" dediği bir oje arıyorsunuz? Ojem günlerce tınağımda kalsın ama hep şık görünsün mü istiyorsunuz? Ojeniz giydiğiniz herşeye uysun mu diyorsunuz? O zaman sizin aradığınız oje Nyx Carnival! (Hayır Nyx'den para almıyorum ama verirlerse hayır demem Nyx beni keşfet!)


 Kısacası her derdin devası yılın ojesi budur. Ben bu ojeyi Kanyon'da ki Douglas mağazasından aldım. Bu ojeyi aramıyordum sadece öylece bir anda karşıma çıktı. Bir tane vardı aldım.Ve iyi ki de almışım. 


Nyx Carnival gördüğünüz gibi renkli simlerden oluşan bir oje. İstediğiniz rengin üstüne istediğiniz kadar sürebiliyorsunuz. Ben genelde siyah ojenin üzerine sürmeyi tercih ediyorum. Simleri çok düzgün dağılıyor. Diğer simli ojelerde yaşadığınız o simlerin abuk yerlerde kalması ve tırnakta boşluklar oluşması problemini bunda yaşamıyorsunuz.Ben istediğim görüntüyü iki katta elde ediyorum ama bir kat bile yeterli oluyor.


İçinde büyük gümüş ve altın, küçük sarı, kırmızı, mavi, pembe, yeşil simler var. Muadilleri yurtdışında var ama Türkiye'de yok. Tek bir kusuru var geç kuruyor. Onu da üstüne bir kat Seche Vite top coat sürerek halledebiliyorsunuz.Tırnağınızda günlerce soyulmadan duruyor. Güneşe çıkınca tınaklarınızda mücevher varmışcasına parlıyor.


Çıkarmak istediğinizde her simli oje gibi sizi uğraştıyor ama aliminyum folyo tekniği ile kolayca çıkarabiliyorsunuz. Üstüste 3-4 kat sürerseniz çok kalınlaşıyor ve güzel durmuyor.Fiyatı 10 TL. Ben şu ana kadar sadece Kanyon Douglasda gördüm. Bir sürü arkadaşım istediği için her gittiğimde bakıyorum ama yenisi gelmiyor.Bu ojeyi eskiden DBMS satıyordu. Oradan sipariş ederseniz Derya Hanım'ın size ojeyi getireceğinden eminim. Bu oje benim favorilerimden biri o yüzden karne de ona +1 kullandım. Eğer sizde benim gibi bir ojeinmansanız bu ojeyi kesinlikle almalısınız.
Pinterestte bu oje ile yapılmış birçok maniküre rastlayabilirsiniz.Ben sevdiğim birkaç tanesini ekliyorum.


Sonsöz: Kısacası bu ojeyi bulduğunuz yerde alın. Hatta 5-6 tane alın bana da satarsınız bende arkadaşlarıma veririm :)


2 yorum:

Elif Nur dedi ki...

Ojeye bayıldım bende de Nyx Turks and Caicos var bayılıyorum böyle simlilereee :) Bu arada sana maille bir şey soracaktım ama bloğunda mailine rastlayamadımm

Jeren dedi ki...

Bakayım bir ona da :) eklememiştim mailimi ama eklerim. crn.ergenekon@gmail.com istediğini sorabilirsin :)

Yorum Gönder


up