China Glaze - Flying Dragon OjeKozmetik Fuarında rafta gözüme en çok takılan ojelerden biri yukarında görmüş olduğunuz Flying Dragondu. İlk önce almak istemedim. Ama sonra bana yaptığı kurlara dayanamayıp aldım. Flying Dragon China Glaze'in Ink kolleksiyonuna ait bir oje. Aslında almak istediğim ojeler listemde vardı. (Evet öyle bir listem var) Ama ben kendisini daha maviye kaçan mor zannediyordum. Meğerse daha pembemsi bir mormuş. (Allah bu bloga denk gelen erkek okuyucuya sabır versin cidden)


Flying Dragon China Glaze'in Neon renklerinden. Peki ne kadar neon derseniz. O kadar da Neon değil derim. Evet bir parlaklık var ama öyle çok da neon değil. İçinde miniminicik nacık bıcıcık pembe mavi simler var. Sürdükten sonra yakından bakarsanız gözüküyor bu simler. 2 Katta gerekli kapatıcılığa ulaşıyor ama ben üç kat sürdüm.


Fiyatı fuarda 13,5 TL idi. Kendisini kozmetik siteden 18 TL'ye alabilirsiniz. Ojenin Mat bir bitişi var. Ben mat oje sevmediğimden üzerine seche vite top coat geçtim. Oje hakkında düşüncelerime gelirsek; Flying Dragon China Glaze'in en bayıldığım ojelerinden biri değil. Ararsanız muadili renkleri Flormar 2012 kolleksiyonunda yada Pastel'de daha ucuza bulabilirsiniz bence. China Glaze ojelerin kalitesine sahip ama nasıl desem çok özel bir oje değil. Raftayken beni kendine aşık etmişti ama tırnaklarımda aynı etkiyi yaratmadı. Gene de bu renkleri seviyorsanız alabilirsiniz.Biz sana güvenmiyoruz birde başkasından dinleyelim bakalım diyorsanız Tırnaklar Fora ve Handerella 'nın bloguna bakabilirsiniz.

Sonsöz: Bu sizin renginizse,simine bayıldıysanız. Mat olsun canımı yesin diyosanız alıp seve seve kullanabilirsiniz4 yorum:

Ojeler Blog dedi ki...

hologrofikmiş bu.ben görememişim demek :(
bu arada bloggerdan takip edemiyor muyuz seni? takip etmek istiyorum bulamıyorum ayol!

bide robot olmadığımı kanıtlamak için o kelime doğrulamayı girmesek nasıııl rahat olurdu. bence kapat istersen onu

Jeren dedi ki...

Tamam onu hallederim :D en altta takip etme bölümü olması lazım :D oradan denersen olur bence. Yeni sezonlarda en alt sırada vardı bu neonların arasındaydı :)

audrey dedi ki...

Ben de bu ojeyi pastelde çok benzer bir renk olduğu için almamıştım

Jeren dedi ki...

Birde çok çabuk çıktı tırnaklarımdan şişede durduğu gibi durmuyor meret :(

Yorum Gönder


up